Форум игры Stronghold Crusader

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум игры Stronghold Crusader » Общение обо всем » Чи потрібен ріелтор?


Чи потрібен ріелтор?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Цікаво що ви думаєте. Всі, мабуть стикалися з тим що купували-продавали-орендували бо здавали в оренду житло.. І звісно знаєте що ріелтор за свої послуги бере гроші і досить не маленькі. Я хочу купити дім, чи потрібно звертатися до ріелтора? Чи можна самостійно здійснити таку угоду?

0

2

KokoSIK написал(а):

Цікаво що ви думаєте. Всі, мабуть стикалися з тим що купували-продавали-орендували бо здавали в оренду житло.. І звісно знаєте що ріелтор за свої послуги бере гроші і досить не маленькі. Я хочу купити дім, чи потрібно звертатися до ріелтора? Чи можна самостійно здійснити таку угоду?

Не знаю як там справи коли ти купуєш житло, але пам'ятаю коли шукали в оренду, самостійно це зробити не реально. А якщо і випадково потрапив на господаря, то як перевірити чи він дійсно власник? Чи не аферист якийсь? А ріелтори це можуть все зробити. Можете почитати https://mayak.kiev.ua/news/navishcho-po … u-kvartyry навіщо потрібен ріелтор. Закордоном взагалі зняти чи купити житло можна тільки через ріелтора.

0


Вы здесь » Форум игры Stronghold Crusader » Общение обо всем » Чи потрібен ріелтор?